ANA SAYFA   ►   

 

Hakkımızda ►   

 

Cami Isıtma Sistemleri

 

Cami Serinletme 

 

Cami Sıcak Su Sistemi 

 

Merkezi Cami Süpürgesi

 

Tekliflendirme  ►   

 

Firmamızın Tarihi  ►   

 

Bilgisayarlı Pano  ►   

 

Satınalma Rehberi  ►   

 

Cami Isıtma Malzemeleri  ►   

 

Urun Bröşürü - Klavuzlar  ►   

 

Haberler - Fuarlar  ►   

 

Cami Isıtma Mlz. Fiyatları  ►   

   

Sık Sorulan Sorular  ►   

   

Cami Isıtma Filmi Nedir?   

   

Cami Isıtmada Tüketim  ►   

   

Parke Altı Isıtma  ►   

 
   
konerji yerden ısıtma sistemleri  

 

Cami ısıtma ......Karbonik ısıtıcı ..........Karbon Film........ Karbon Film Halı Altı Cami Isıtma                       

  Camilerde 23 yıldır ısıtma sistemleri uygulayan firmamız inşaat halinde yada bitmiş camiler için farklı çözümler sunmaktadır.İnşaat halindeki camilerde sıcak sulu borulu yerden ısıtma , elektrik kablolu tabandan ısıtma ve kullanılan camilerde halı altı ısıtma sistemi olarak adlandırdığımız karbon filmler ile çok pratik ve işletmesi çok kolay sistemler kurmaktayız.Yerden ısıtma bilinenin aksine oldukça sağlıklı bir sistemdir. Toz kaldırma ihtimali çok zor olduğundan özellikle toza alerjisi olanlar için mükemmel bir ısıtma sistemidir.  Yerden ısıtma , Isı pompası , LG Hava Kaynaklı ısı pompası , Toprak kaynaklı ısı pompası ,  Hava kaynaklı ,  Toprak ve Su kaynaklı Isı pompası ,  Fan Coil Cihazları , Karbon Infrared zeminden ısıtma ,Cami halı altı ısıtma  , Duvardan ısıtma , duvardan soğutma , ALLSTAR Aluminyum radyatör ,Merkezi vakum süpürge sistemleri , Yerden ısıtma ,  duvardan ısıtma  , Elektrikli yerden ısıtma , hamam ısıtma , duvardan ısıtma , Termik güneş enerjisi Sıcak su sistemlerini güvenli sağlıklı ve ekonomik olarak ilk elden 23 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle size sunuyoruz.

 

 

  Ücretsiz Teklif :

 

  Cami halı altı ısıtma sistemlerimiz için ücretsiz teklif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Halı altı karbonik film teklifi için 0 232 458 32  52 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Caminiz için gerekli hesaplamalar firmamı tarafından ücretsiz yapılacak ve istediğiniz malzemeler için toplam teklif tutarını öğrenebileceksiniz.

  Malzeme alımı yanında isterseniz montaj içinde teklif alabilirsiniz. Bulunduğunuz ilin uzaklığına , caminizin ısıtma yapılacak toplam alanına göre ek işçilik ve genel gider konulacaktır.

  Eğer isterseniz malzeme alımından sonra firmamızdan montaj hizmeti için teknisyen talebindede bulunabilirsiniz. Bu durumda iş hem daha sağlıklı olacak hemde tekniğine uygun olarak montajı yapılacaktır. Teknisyen istemeniz durumunda bütün masraflar ve teknisyenimizin günlük çalışma bedeli sizden ayrıca talep edilecektir.

 

  Montaj Desteği :

 

 Cami ısıtma malzemelerinizi firmamızdan satın aldıktan sonra eğer kendiniz montajı yapmak istiyorsanız firmamız teknisyenleri teknik destek sağlayacaktır. Satın almış olduğunuz ürünlerin montaj sorumluluğu tamamen size aitdir. Usulune uygun olmayan montajlardan kaynaklanan bütün sorumluluk satın alana aitdir.

 

 Ücretsiz Montaj Eğitimi :

 

 Firmamızın cami ısıtma ürünlerini satın aldıktan sonra montajı kendiniz yapmak isterseniz , firmamızdan ücretsiz eğitim alabilirsiniz. Eğitim  teknisyenlerimizin uygun olacağı tarihte merkezimizde yapılacaktır. Eğitim alanlar isterlerse kendi bölgelerinde montaj ve satış hizmetide verebilirler. Montaj eğitimi alanlar internet sitemizde ilan edilecektir.

 

Departmanlar :

 

 1. Mühendislik Bölümü : Proje bazlı çalışmaları yapar. Sulu borulu yerden ısıtma , kablolu zeminden ısıtma , karbon döşeme altı ısıtma , Türk hamamı ısıtma sistemleri , kış bahçesi ısıtma , açık alan zemin ısıtma , güneş enerjisi sıcak su sistemleri , ısı pompası sistemleri hesaplamalarını yapar.

 2. Teklif Bölümü : Mühendislik bölümünce hesaplanan malzemeleri fiyatlandırarak teklif halinde sunar.

 3. Muhasebe  : Yapılan sözleşmenin ödemelerinin alınmasını ve faturasının kesilmesini sağlar.

 4. Montaj Ekibi : Sözleşmede yer alan işin uygulamasını ve çalışır olarak teslimini sağlarlar.

 5. Servis : Hizmetlerimizde herhangi bir sorun olduğunda çözümünü sağlar.

 

 Hizmet Standartlarımız ve Hedeflerimiz :

* Problem yerine konfor sağlayan ürün ve hizmetler sunmak

* Her durumda doğru bilgiyi  kullanıcılarımıza iletmek

* Enerji verimliliğini gözönün de bulundurarak dizayn ve çözüm üretmek

* Uzun ömürlü bakımsız sistemler kurmak

* Türkiye'de üretimi yapılan ve teknolojisi Türk olan ürünleri kullanmak.

 

cami ısıtma filmi , karbonik cami ısıtma , cami ısıtıcı , cemaat ısıtma , parke ısıtma , halı ısıtma

cami ısıtma , halı ısıtma , cami ısıtıcı , cemaat ısıtıcı , parke ısıtıcı , zemin ısıtma , döşeme ısıtması
 
 

KONERJI sulu borulu yerden ısıtma , elektrik kablolu zemin ısıtma , karbonik folyolu halı altı ısıtma sistemlerini uygulamaktadır.

 

İnşaat halindeki camilerimizde sulu borulu zeminden ısıtma ve kablolu zeminden ısıtma uygulanabilir. Kullanılmakta olan camilerde ise karbon film ile halı altı ısıtma sistemi uygulanır.

 

Caminin ölçülerini bize yazılı oalrak bildirmeniz halinde ısıtma sistem teklifini hazırlayıp size kısa zamanda sunarız.

 
 

  1990’lı yıllarda camilerde radyatör yanında sulu yerden ısıtma sistemleri de uygulanmaya başlandı.Fakat borulu sistemin rejim süresinin uzun olması, sistemin 24 saat çalışması gerektiğinden dolayı enerji tüketimlerinin fazlalığına yol açtı. Camilerde sadece cemaat bölümünün ısıtılması yeterli olmaktadır.  Yerden ısıtma haricinde hiçbir sistem bunu sağlayamamaktadır. Yerden ısıtma haricindeki bütün sistemler önce kubbeyi sonra cemaati ısıtabilmektedir. Buda aşırı derecede enerjinin boşa harcanması demektedir. Enerjinin efektif kullanımı ve konfor şartlarının tam sağlanması amacıyla camilerde yerden ısıtma sistemleri uygulamak daha akılcı bir çözümdür.

 

  Saf uzunluklarını veya m2 yi ölçüp bize bildirirseniz , halı altı ısıtma filmlerini hazırlayıp Türkiye'nin heryerine 72 saatde gönderiyoruz. İster 1 saf isterseniz 20 saf. Hazırlanan filmleri bir elektrikçi vasıtası ile kolayca panoya monte edip hemen çalıştırabilirsiniz.Panolar bizim tarafımızdan hazırlanabileceği gibi teknik şartlara uygun olarak elektrikçiniz tarafından da yapılabilir. İsterseniz ilinizde bu konuda eğitim almış montaj teknisyeninden de yardım alabilirsiniz.

  Cami halı altı ısıtma sisteminiz belirli bir alanın üzerinde ise firmamızdan da montaj hizmeti satın alabilirsiniz.

 

Bilgi ve belgeler firmamıza ait

WhatsApp 0533 629 59 69 ( Mesai Saatlerinde )

Kuruluş  1998

cami ve cemaat ısıtması için bize mail atınız

Konerji müh. 1998 yılında kurulmuş olup bugüne kadar yüzlerce binanın yerden ısıtma sistemi yanında birçok caminin halı altı ısıtma sistemini başarı ile tamamlamıştır. Firmamız Türkiye.nin tamamında hzimet vermektedir.

Türkiye.nin Heryerine Hızlı ve Zamanında Hizmet..........

 

 

KONERJI Cami Isıtma , Halı Altı Isıtma , Isıtma Folyosu , Isı Yalıtım , Bilgisayar Kontrollü Panolarını tüm Türkiye'ye toptan olarak kargo veya ambar ile sevk edebilmekteyiz.

 

Hakkımızda

Ücretsiz Teklif Al

Satınalma Rehberi

Isıtma Malzemeleri

Montaj Klavuzları

Montaj Bayileri

Sipariş Takip

Sertifikalar