ANA SAYFA   ►   

 

Hakkımızda ►   

 

Cami Isıtma Sistemleri

 

Cami Serinletme 

 

Cami Sıcak Su Sistemi 

 

Merkezi Cami Süpürgesi

 

Tekliflendirme  ►   

 

Firmamızın Tarihi  ►   

 

Bilgisayarlı Pano  ►   

 

Satınalma Rehberi  ►   

 

Cami Isıtma Malzemeleri  ►   

 

Urun Bröşürü - Klavuzlar  ►   

 

Haberler - Fuarlar  ►   

 

Cami Isıtma Mlz. Fiyatları  ►   

   

Sık Sorulan Sorular  ►   

   

Cami Isıtma Filmi Nedir?   

   

Cami Isıtmada Tüketim  ►   

   

Parke Altı Isıtma  ►   

 
   
konerji yerden ısıtma sistemleri  

 

Karbonik ısıtıcı ......Karbonik Film ........... Karbon Film Halı Altı Cami Isıtma                       

  Camilerde yaklaşık çeyrek asırdır ısıtma sistemleri uygulayan firmamız inşaat halinde yada bitmiş camiler için farklı çözümler sunmaktadır.İnşaat halindeki camilerde sıcak sulu borulu yerden ısıtma , elektrik kablolu tabandan ısıtma ve kullanılan camilerde halı altı ısıtma sistemi olarak adlandırdığımız karbon filmler ile çok pratik ve işletmesi çok kolay sistemler kurmaktayız.Yerden ısıtma bilinenin aksine oldukça sağlıklı bir sistemdir. Toz kaldırma ihtimali çok zor olduğundan özellikle toza alerjisi olanlar için mükemmel bir ısıtma sistemidir.  Yerden ısıtma , Isı pompası , LG Hava Kaynaklı ısı pompası ,   Hava kaynaklı ,  Toprak ve Su kaynaklı Isı pompası ,  Fan Coil Cihazları , Karbon Infrared zeminden ısıtma ,Cami halı altı ısıtma  , Duvardan ısıtma , duvardan soğutma ,  Aluminyum radyatör ,Merkezi vakum süpürge sistemleri , DANFOSS Yerden ısıtma , DANFOSS duvardan ısıtma  , Elektrikli yerden ısıtma , hamam ısıtma , duvardan ısıtma , Termik güneş enerjisi Sıcak su sistemlerini güvenli sağlıklı ve ekonomik olarak ilk elden  ve bilgi birikimimizle size sunuyoruz.

 

KONERJI Tam Otomatik Kontrollü Cami Isıtma Panosu

 

  İzmir ili ve yakın çevre illerde yüzlerce referansı ile yaklaşık çeyrek asırlık yerden ısıtma , ısı pompası  , ısıtma sistemleri , cami ısıtma sistemleri , parke altı ısıtma , güneş enerjisi ve fan coil sistemleri tecrübesine sahip dinamik bir firmayız.

  1990.lı yıllarda borulu yerden ısıtmayla başlayan cami ısıtmalarımız 2000.li yıllarda karbon ısıtıcı filmlerin gelişmesi ile karbonik filmlerle cami ısıtmaya devam etmiştir.

  Birinci amacımız doğru malzemelerle camilerimizin güvenli ve ucuz olarak ısıtılmasını sağlamaktır.

karbonik halı altı ısıtıcı film

   

konerji cami ısıtma panosu

Cami Isıtma Panosu :

Panolarımız camide kullanılacak filmin gücüne göre dizayn edilir.

Bugüne kadar imal ettiğimiz panolarda kendiliğinden oluşan herhangi bir arıza olmamıştır. Kullandığımız şalt malzemleri ABB yada SIEMENS.dir.

 

 

cami ısıtma panosu , bilgisayarlı pano

Cami Isıtma Panomuz Bilgisayar Kontrollü , Tam Otomatiktir.

Cami ısıtma panolarımızın üzerinde bütün Türkiye namaz saatleri otomatik olarak kayıtlıdır. Siparişte belirtilmesi halinde yurtdışında bulunan camiler içinde aynı program yüklenebilmektedir.

 

Panolarımızdaki programlar elektrik kesintilerinden etkilenmez.

 

Pano imalatı tamamen kendi uzman teknisyenlerimizce yapılamktadır.

 

 

cami ısıtma sistemleir için özel pano

2013 MODEL CAMİ ISITMA PANOSU :

Panolarımızın üzerinde her safın çalışma lambaları vardır.

Hangi safın devrede olduğunu pano üzerinden takip edebilirsiniz.

İstediğiniz safı devreden çıkartabilirsiniz.

 

Bilgisayarlı panolarımız cami iç sıcaklığını , halı altı sıcaklığını otomatik ölçer ve istenen sıcaklığa geline otomatik olarak kapanır.

 

Namaz bitiminde otomatik olarak kapanır ve açılma süresini siz ayarlayabilirsiniz.

   

KONERJI Mühendislik cami ısıtmasında :

1. Sulu Borulu Cami Isıtması : İnşaat aşamasındaki camilerde uygulanır. Kalorifer kazanı yada ek bir ısıtma cihazı gerektirir.

 

2. Elektrik kablolu cami ısıtması : inşaat aşamsında uygulanır. Orta ve küçük büyüklükteki camiler için uygundur.

 

3. Karbon Folyo İle Halı altı Cami Isıtma : Bitmiş camilerde uygulanır. Halı döşemesinden çnce yada halı döşenmiş bile olsa halı kaldırılarak uygulanır. Saf saf çalıştırma imkanı vardır. Bilgisayra kontrollü pano ile otomatik olarak namaz saatlerinde çalışır.

 

 Hizmet Standartlarımız ve Hedeflerimiz :

* Problem yerine konfor sağlayan ürün ve hizmetler sunmak

* Her durumda doğru bilgiyi  kullanıcılarımıza iletmek

* Enerji verimliliğini gözönün de bulundurarak dizayn ve çözüm üretmek

* Uzun ömürlü bakımsız sistemler kurmak

* Türkiye'de üretimi yapılan ve teknolojisi Türk olan ürünleri kullanmak.

 

  1990’lı yıllarda camilerde radyatör yanında sulu yerden ısıtma sistemleri de uygulanmaya başlandı.Fakat borulu sistemin rejim süresinin uzun olması, sistemin 24 saat çalışması gerektiğinden dolayı enerji tüketimlerinin fazlalığına yol açtı. Camilerde sadece cemaat bölümünün ısıtılması yeterli olmaktadır.  Yerden ısıtma haricinde hiçbir sistem bunu sağlayamamaktadır. Yerden ısıtma haricindeki bütün sistemler önce kubbeyi sonra cemaati ısıtabilmektedir. Buda aşırı derecede enerjinin boşa harcanması demektedir. Enerjinin efektif kullanımı ve konfor şartlarının tam sağlanması amacıyla camilerde yerden ısıtma sistemleri uygulamak daha akılcı bir çözümdür.

 

  Saf uzunluklarını veya m2 yi ölçüp bize bildirirseniz , halı altı ısıtma filmlerini hazırlayıp Türkiye'nin heryerine 72 saatde gönderiyoruz. İster 1 saf isterseniz 20 saf. Hazırlanan filmleri bir elektrikçi vasıtası ile kolayca panoya monte edip hemen çalıştırabilirsiniz.Panolar bizim tarafımızdan hazırlanabileceği gibi teknik şartlara uygun olarak elektrikçiniz tarafından da yapılabilir. İsterseniz ilinizde bu konuda eğitim almış montaj teknisyeninden de yardım alabilirsiniz.

  Cami halı altı ısıtma sisteminiz belirli bir alanın üzerinde ise firmamızdan da montaj hizmeti satın alabilirsiniz.

 

Bilgi ve belgeler firmamıza ait

WhatsApp 0533 629 59 69 ( Mesai Saatlerinde )

Kuruluş  1998

cami ve cemaat ısıtması için bize mail atınız

Konerji müh. 1998 yılında kurulmuş olup bugüne kadar yüzlerce binanın yerden ısıtma sistemi yanında birçok caminin halı altı ısıtma sistemini başarı ile tamamlamıştır. Firmamız Türkiye.nin tamamında hzimet vermektedir.

Türkiye.nin Heryerine Hızlı ve Zamanında Hizmet..........

 

 

KONERJI Cami Isıtma , Halı Altı Isıtma , Isıtma Folyosu , Isı Yalıtım , Bilgisayar Kontrollü Panolarını tüm Türkiye'ye toptan olarak kargo veya ambar ile sevk edebilmekteyiz.

 

Hakkımızda

Ücretsiz Teklif Al

Satınalma Rehberi

Isıtma Malzemeleri

Montaj Klavuzları

Montaj Bayileri

Sipariş Takip

Sertifikalar